Diyarbakır Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Firmamız Diyarbakır da şehir içi ve şehirler arası yapmış olduğu evden eve nakliyat hizmetlerinde en yüksek   katlara kadar asansörlü nakliyat hizmeti gerçekleştirmektedir.

Asansörlü nakliyat denince akla her ne kadar bina asansör gelse de tam aksine teknolojinin gelişmesiyle birlikte teleskopik eşya taşıma asansörleri geliştirilip ev taşıma hizmetine sunulmuştur. ortalama fiyatları 20 bin euro dan başlayıp 150 bin euro kadar çıkan asansör fiyatları önemsenmeyip sırf müşteri memnuniyeti ve iş aksatmaları yaşanmaması için evden eve nakliyat hizmeti verince asansörlü nakliyatı tercih etmekteyiz.

diyarbakirtasima.com

Diyarbakır, çevre illeri veya Türkiye’nini tüm illerinde asansörlü nakliyat hizmetimiz mevcut olup müşterilerimizin eşyalarını gönül rahatlığıyla dilediği kata teslim etmekteyiz.

Firmamız bünyesinde 3 adet evden eve nakliyat asansörü bulunup en yüksek gökdelenlere bile taşıma hizmeti sunmaktayız. Diyarbakır’da asansörlü evden eve nakliyat hizmeti için 7/24 hizmetinizde olduğumuzu unutmayınız.

Firmamız bünyesinde bulunan asansörler yüksek model ürünlere sahip olup kaza risklerini ortadan kaldırmak için düzenli asansör bakımları yapılıp müşterilerin eşyalarına zarar gelmemesi sağlanmış durumdadır.