Diyarbakır Parça Eşya Nakliyesi Diyarbakır dan farklı illere taşınacak olan 1 ila 15 parça aralığında ki ev eşyayı yada buna benzer taşınması gereken eşyalardır. ister Diyarbakır dan ister farklı bir ilden parça eşya nakliye talebinde buluna bilir ve parça eşyalarınızı firmamızın güvencesine teslim edip teslimat günü gönül rahatlığıyla bekleye bilirsiniz.

Diyarbakır da parça eşyalar nasıl taşınır? sorusuna biz şehirler arası nakliyat hizmeti verirken 8,50 kasa ölçüsüne sahip olan araçlarımızın arka kısımlarında kalacak olan boş yerlere eşyanızı güvenli bir şekilde kapıdan alıp kapıya teslim ediyoruz . bu işlem sırasında eşyalarınız farklı araç değişimi olmaksızın tek leden teslim alınıp tek el olarak teslim edilmek üzere yola çıkar.

Diyarbakır parça eşya nakliye hizmeti alacak arkadaşlarımıza önceden belirttiğimiz gün saat veya zaman zarfı içinde eşyalarının teslimi konusunda bilgilendirilip bu bilgiler doğrultusunda teslim alınır. Alınacak eşyanın miktarı cinsi veya adet olarak sözleme karşılığında telim alınıp sigortalı ve firmamız tarafından verilen garanti çerçevesinde teslim hizmeti verilir…