Eşya Depolama Nedir?

Eşya depolamak depolanması gereken ürünleri uzun süreliğine kapalı bir ortamda ve hava şartlarına uygun yerlerde muhafaza etmektir.

Diyarbakır ve çevre illerde oturuyorsanız uzak bir ile uzun süreli çalışmaya veya göreve gidecekseniz anlamsız yere verilen elektrik faturaları doğal gaz su ve ev kiralarından arınmak için evden eve nakliyat depolama hizmeti tercih ede bilirsiniz.

Firmamız bünyesinde kiralanan uygun fiyatlı 1+1 evlerde depolama hizmeti vermekte olup su elektrik doğal gaz gibi tüketici faturalarından arındırılmış evlerde eşyanızı muhafaza etmekteyiz . Diyarbakır’dan başka bir ile gittiğinizde veya başka bir ilden Diyarbakır a evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştiren tüm müşterilerimiz bu hizmetten faydalana bilir en düşük 700 TL kirası olan evleri kiralamak yerine bunun yarısı fiyatına depo kiralamak daha uygun fiyata gelmesi demektir. Malum günümüz şartlarında para harcamaktan kaçınmak için vermiş olduğumuz evden eve nakliyat esnasında evinizi kısa veya uzun süreliğine depolarımızda muhafaza etmeniz önemle duyurulur.

Evden Eve Nakliyat depolama hizmeti başlama ve bitiş sürelerinde sökme takma ve taşıma hizmeti de vermekteyiz. depolanan eşyalarınızı dilediğiniz an ve saate evinize teslim ediyoruz.