Korsan Evden Eve Nakliyat Firmalarına Dikkat Edin 55

Korsan firmalara karşı siz değerli müşterilerimizi ve Güneydoğu Anadolu  bölgesine ev taşıma ihtiyacı olan tüm tüketicileri bilinçlendirmek adına bu yazımızı Yazma İhtiyacı duyduk.

Ülkemizde en yoğun taşıma işlemlerinin gerçekleştiği bölge şüphesiz Güneydoğu Anadolu Bölgesidir. Diyarbakır Mardin Şanlıurfa bitlis bingöl batman gaziantep adıyaman elazığ şırnak , ve tatvan il merkezleri ve ilçelerine her gün yüzlerce taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Özellikle Diyarbakır Batman Mardin Şanlıurfa  illeri Bölgenin Kalabalık  olmasından dolayı yaz aylarında yoğun taşıma talepleri olmaktadır.

Bunu fırsat bilen bazı korsan firmalar internet aramalarında Diyarbakır Evden Eve Nakliyat, NakliyatTaşımacılık veya Diyarbakır Evden Eve Nakliyatşeklinde reklam vermekte veya site başlıklarını bu şekilde değiştirmektedirler.K3 Yetki BelgesiYine firmamız ile daha önce taşıma işlemini gerçekleştirmiş ve üzerinden uzun belli süre geçtikten sonra tekrarnakliye ihtiyacı olan birçok müşterimiz firmamızın ünvanını Diyarbakır Evden Eve Nakliyat olarak değil de Diyarbakır Nakliyat olarak hatırlamakta ve internette arama yaparken farkında olmadan bu firmalarla iletişime geçmektedirler. İncelemiş olduğunuz web adresine ve firma bilgilerine dikkat etmenizi ve en önemlisi firmanın ev eşyası taşımacılığı için K-3 yetki belgesinin bulunup bulunmadığına dikkat ediniz.

K-3 yetki belgesini incelerken firma ünvanının okunaklı olmasına, adres bilgilerine ve belgenin geçerlilik sürelerine dikkat ediniz. Resimde firmamızın K-3 yetki belgesini inceleyebilirsiniz…

Güneydoğu Anadolu bölgesi nakliye hizmetleriniz için firmamıza 0532 372 84 77 nolu çağrı merkezinden 7/24 ulaşabilir, bilgi ve fiyat alabilirsiniz…

Bir Yorum Yazın